„MASERLO Stona lampa 31627 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
LED stona lampa FD2013-3T BK
2,700.00 рсд
Šifra proizvoda:
FD2013-3T BK
Kategorija: Stone lampe
| Jačina | 3W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Ulazni napon DC | 5V 2A |
| Vreme punjenja | 2.5h |
| Vreme rada pri maksimalnoj jačini svetla | 4h |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 360mm, Ø postolja: 160mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |



Ventilacija














