LED šinska svetiljka CCT TL30-30 BK
3,220.00 рсд
Podna lampa F4003-4F
16,400.00 рсд
„Konektor crni metalni ugaoni L za LED i GU10 šinski reflektor 220V Mitea Lighting“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
LED šinska svetiljka CCT TL30-30 WH
3,220.00 рсд
| Šifra | TL30-30 WH |
|---|---|
| Brend | FORMA |
| Artikal | Šinski reflektor |
| LED | COB |
| Dimenzije(u mm) | d:465, š:35, v:58 |
| Boja | Bela |
| Radni napon | 220-240V |
| Snaga (procenjena) | 30W |
| Potrošnja elek. energije | 30 Kwh / 1000h |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Temp. boje svetl. | 3000/4000/6500 K |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Aluminijum, Plastika |
| Način montaže | Na šinu |
| Dimabilnost | Ne |
Šifra proizvoda:
TL30-30 WH
Kategorije: Led šinska rasveta, Šinska rasveta



Ventilacija














