LED plafonjera LP-405-28R BK+WD
2,750.00 рсд
Šifra proizvoda:
LP-405-28R BK+WD
Kategorije: Led plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Jačina | Max. 28W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K/4000K/6400K |
| Memorijski drajver | DA |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Boja | Crna + drvo |
| Materijal | Metal + Akril |
| Dimenzije | v: 65mm, Ø 265mm |
| Stepen zaštite | IP20 |



Ventilacija














