LED Plafonjera ARCADIA BLACK 91W 3000K MCL750-800B
26,300.00 рсд
LED Plafonjera ARCADIA BROWN 91W 3000K MCL750-800BR
26,300.00 рсд
LED Plafonjera ARCADIA WHITE 91W 3000K MCL750-800W
26,300.00 рсд
| Šifra: | MCL750-800W |
| Brend: | MITEA Lighting |
| LED: | SMD |
| Boja: | Bela |
| Radni napon: | 220~240V |
| Snaga (procenjena): | 91 W |
| Potrošnja elek. energije: | 91 Kwh /1000h |
| Energetska efikasnost 2019.: | G |
| Lumen flux (nom.): | 6600 |
| Temp. boje svetl.: | 3000 K |
| IP zaštita: | IP20 |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Način montaže: | Na plafon |
| Garancija: | 5 godina |
Šifra proizvoda:
MCL750-800W
Kategorije: Led plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri



Ventilacija














