LED Plafonjera 48W LP2355
8,990.00 рсд
| Brend | Lux |
| Šifra proizvoda | LP2355 |
| Materijal kućišta | metal |
| Boja kućišta | crna |
| Tip sijalice | LED |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
Šifra proizvoda:
LP2355
Kategorije: Led plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | fi500xh110mm |
| Snaga | 48w |
| Boja svetla | 3000-4000-6000K |



Ventilacija














