LED Plafonjera 24W 2800/4000/6500 K IP40 M205762
2,450.00 рсд
LED Plafonjera 32W 2800/4000/6500 K IP40 M205765
3,250.00 рсд
„PASTERI LED PLAFONJERA 31588 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
LED Plafonjera 32W 2800/4000/6500 K IP40 M205764
3,250.00 рсд
Šifra proizvoda:
M205764
Kategorije: Led plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Jačina | Max. 32W |
|---|---|
| Napon | 100-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 2800K/4000K/6400K |
| Memorijski drajver | DA |
| Daljinska kontrola | NE |
| Dimabilno na daljinski | NE |
| Boja | Bela |
| Materijal | PVC |
| Dimenzije | o:400; v:24; |
| Stepen zaštite | IP40 |



Ventilacija














