LED Plafonjera 18W 2800/4000/6500 K IP40 M205761
1,850.00 рсд
LED Plafonjera 24W 2800/4000/6500 K IP40 M205762
2,450.00 рсд
LED Plafonjera 24W 2800/4000/6500 K IP40 M205763
2,450.00 рсд
Šifra proizvoda:
M205763
Kategorije: Led plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Jačina | Max. 24W |
|---|---|
| Napon | 100-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 2800K/4000K/6400K |
| Memorijski drajver | DA |
| Daljinska kontrola | NE |
| Dimabilno na daljinski | NE |
| Boja | Crna |
| Materijal | PVC |
| Dimenzije | o:300; v:24; |
| Stepen zaštite | IP40 |



Ventilacija














