LED Luster 43W LX2348
11,950.00 рсд
| Šifra: | LX2348 |
| Brend: | Lux |
| Artikal: | Luster |
| LED: | SMD |
| Boja: | Crna-Drvo |
| Radni napon: | 220~240V |
| Snaga (procenjena): | 43W |
| Temp. boje svetl.: | 4000K |
| IP zaštita: | IP20 |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Način montaže: | Na plafon |
| Tip prodaje: | 1/1 |
| Dimenzije(u mm) | 950x334xh1200mm |
Šifra proizvoda:
LX2348
Kategorije: Led lusteri, Lusteri



Ventilacija














