LED Plafonjera 36w LX2317
6,850.00 рсд
LED Plafonjera Daljinski LX2340
12,250.00 рсд
„M10913-2 BR 600mm LED plafonska lampa crna + staro zlato 37W 3000K Mitea Lighting“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
LED Luster 4000K LX2311
10,950.00 рсд
| Šifra: | LX2311 |
| Brend: | Lux |
| Artikal: | Luster |
| LED: | SMD |
| Boja: | Crna-Bela |
| Radni napon: | 220~240V |
| Snaga (procenjena): | 87W |
| Temp. boje svetl.: | 4000K |
| IP zaštita: | IP20 |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Način montaže: | Na plafon |
| Tip prodaje: | 1/1 |
| Dimenzije(u mm) | 780x330x220xh1200 |
Šifra proizvoda:
LX2311
Kategorije: Led lusteri, Lusteri



Ventilacija














