BOLIVIA Visilica 900426 - EGLO
17,200.00 рсд
CAMBAITO Visilica 900143 - EGLO
16,600.00 рсд
„BOYAL LED podna lampa 900892 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
LASANA 2 LED podna lampa 96106 – EGLO
22,900.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 96106 |
| Materijal kućišta | aluminijum, čelik |
| Boja kućišta | hrom |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | bela |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Da |
| Tip sijalice (1) | LED |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Grancija | 5 godina |
Šifra proizvoda:
96106
Kategorije: Led podne lampe, Podne lampe
| Promenljivost informacija izvor svetlosti/driver | LED+drajver može biti zamenjen od strane električara |
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | nožni prekidač |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 250 / 9,84 |
| Širina artikla (u mm/in) | 130 / 5,12 |
| Visina artikla (u mm/in) | 1420 / 55,91 |
| Neto težina (u kg) | 2,28 kg |



Ventilacija














