L 2010-Plafonski luster led- LUX
11,400.00 рсд
L 2012-Plafonski luster led- LUX
7,550.00 рсд
L 2011-Plafonski luster led- LUX
4,950.00 рсд
| Šifra | 2011 |
| Brend | Lux |
| Artikal | Luster |
| Jacina | 30W |
| Promena svetla | |
| Ready for LED | |
| Radni napon | 220~240V |
| Izvor svetla | LED |
| Sijalica uključena uz proizvod | |
| IP zaštita | IP20 |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | Na plafon |
Šifra proizvoda:
L2011
Kategorije: Led plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri



Ventilacija














