EBURY Visilica 43621 - EGLO
12,700.00 рсд
EBURY Visilica 43622 - EGLO
12,700.00 рсд
„BUCAMARANGA Plafonjera 900634 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
JUBILY Plafonjera 43661 – EGLO
11,050.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 43661 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Materijal stakla /abažura | čelik |
| Boja stakla / abažura | cink |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
43661
Kategorije: Plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 770 / 30.3 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 55 / 10.04 |
| Neto težina (u kg) | 3,31 kg |



Ventilacija














