ALTAMIRA LED Plafonjera 39983 – EGLO
14,000.00 рсд
ALTAMIRA Stona lampa LED 39986- EGLO
11,800.00 рсд
GRANADILLOS Stona lampa 39866 – EGLO
10,200.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 39866 |
| Materijal kućišta | čelik, |
| Boja kućišta | crno |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
39866
Kategorija: Stone lampe
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | linijski prekidač |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 450 / 17,72 |
| Širina artikla (u mm/in) | 240 / 9,45 |
| Visina artikla (u mm/in) | 640 / 25,2 |
| Prečnik osnove (u mm/in) | 200 / 7,87 |
| Neto težina (u kg) | 2,50 kg |



Ventilacija














