GAETANO 1 Visilica 94936 – EGLO
17,300.00 рсд
CENCIARA Visilica 900849 – EGLO
16,000.00 рсд
„PASTERI Visilica 95045 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
GAETANO 1 Visilica 94935 – EGLO
11,300.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 94935 |
| Materijal kućišta | crno zlato |
| Boja kućišta | siva |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godina |
Šifra proizvoda:
94935
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1500 / 59,06 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 380 / 14,96 |
| Neto težina (u kg) | 1,58 kg |



Ventilacija














