FELONICHE LED zidna lampa 98545 - EGLO
6,300.00 рсд
SANIA 4 LED zidna lampa 98421 - EGLO
4,250.00 рсд
„CAMACHO LED Plafonjera 99292 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
FILAGO Plafonjera 900825– EGLO
4,900.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900825 |
| Materijal kućišta | drvo, čelik |
| Boja kućišta | braon |
| Materijal stakla /abažura | staklo |
| Boja stakla / abažura | crno-zelena, prozirna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Klasa energetske efikasnosti | E27 |
| Garancija | 2 godina |
Šifra proizvoda:
900825
Kategorije: Plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Tip baterije | – |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 200 / 7,87 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 145 / 5,71 |
| Neto težina (u kg) | 0,37 kg |



Ventilacija














