ELIZONDO zidna lampa 98755 – EGLO
4,650.00 рсд
CLEMENTE Plafonjera 95285– EGLO
19,800.00 рсд
„SENDERO zidna lampa 96195 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
FALICETTO zidna lampa 98759 – EGLO
2,650.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 98759 |
| Materijal kućišta | plastika, čelik |
| Boja kućišta | zlatna, crna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Sijalica uklj. (2) | Da |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
98759
Kategorija: Zidne lampe
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | roker |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 160 / 6,3 |
| Visina artikla (u mm/in) | 250 / 9,84 |
| Dubina artikla (u mm/in) | 115 / 4,53 |
| Neto težina (u kg) | 0,80 kg |



Ventilacija














