PASTERI zidna lampa 94926 – EGLO
4,650.00 рсд
PASTERI zidna lampa 96479 – EGLO
6,900.00 рсд
ESCANDELL Visilica 900732 – EGLO
16,900.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900732 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crna, brušeni mesing |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
900732
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 950 / 37,4 |
| Širina artikla (u mm/in) | 250 / 9,84 |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43,31 |
| Neto težina (u kg) | 3,02 kg |



Ventilacija














