ESCANDELL zidna lampa 900733 – EGLO
5,200.00 рсд
ESCANDELL Podna lampa 900735– EGLO
14,900.00 рсд
„MASERLO Stona lampa 31627 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
ESCANDELL Stona lampa 900734 – EGLO
8,900.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900734 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | brušeni mesing |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
900734
Kategorija: Stone lampe
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | linijski prekidač |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 220 / 8,66 |
| Širina artikla (u mm/in) (u mm/in) | 230 / 9,06 |
| Visina artikla (u mm/in) | 470 / 18,5 |
| Prečnik osnove (u mm/in) | 220 / 8,66 |
| Neto težina (u kg) | 1,82 kg |



Ventilacija














