DELLOW Visilica 43605 - EGLO
15,100.00 рсд
MARDYKE Visilica 43643 - EGLO
11,000.00 рсд
DELLOW plafonjera 43603 – EGLO
10,850.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 43603 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Materijal stakla /abažura | čelik |
| Boja stakla / abažura | crna, mesing |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E14 |
Šifra proizvoda:
43603
Kategorije: Plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina proizvoda (u mm/in) | 450 / 17.72 |
| Visina proizvoda (u mm/in) | 270 / 10.63 |
| Neto težina (u kg) | 1,74 kg |



Ventilacija














