CASTRALVO Visilica 98592 - EGLO
27,700.00 рсд
BASILANO 1 Visilica 39101 – EGLO
41,900.00 рсд
„MASERLO Visilica 31601 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
CASTRALVO Visilica 900313 – EGLO
18,100.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900313 |
| Materijal kućišta | čelik, drvo |
| Boja kućišta | braon |
| Materijal stakla /abažura | tkanina |
| Boja stakla /abažura | crna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
900313
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 975 / 38.39 |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43.31 |
| Širina artikla (u mm/in) | 175 / 6.8 |
| Neto težina (u kg) | 1,80 kg |



Ventilacija














