CONESSA LED Visilica 95914 – EGLO
56,300.00 рсд
CARTAMA LED Visilica 94245 – EGLO
14,400.00 рсд
„PASTERI Visilica 31574 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
CARTAMA LED Visilica 94244 – EGLO
13,700.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 94244 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | hrom |
| Materijal stakla /abažura | plastika |
| Boja stakla / abažura | bistra, satenasta |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Da |
| Tip sijalice (1) | LED |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Garancija | 5 godina |
Šifra proizvoda:
94244
Kategorije: Led visilice, Visilice
| Promenljivost informacija izvor svetlosti/drive | LED+drajver može biti zamenjen od strane električara |
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 12V |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 780 / 30,71 |
| Širina artikla (u mm/in) | 90 / 3,54 |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43.31 |
| Neto težina (u kg) | 1,46 kg |



Ventilacija














