CAMPORALE Podna lampa
19,600.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda: | 39229 |
| Materijal kućišta: | čelik |
| Boja kućišta: | bakar |
| Materijal stakla /abažura: | tkanina |
| Boja stakla / abažura: | crna, bakarna |
| Stepen zaštite: | IP20 |
| Sijalica uklj. (1): | Ne |
| Tip sijalice (1): | E27 |
| Garancija: | 2 godine |
Šifra proizvoda:
39229
Kategorija: Podne lampe
| Klasa zaštite: | 2 |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača: | linijski prekidač |
| Baterija: | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in): | 1540 / 60,63 |
| Prečnik artikla (u mm/in): | 450 / 17,72 |
| Neto težina (u kg): | 2,12 kg |



Ventilacija














