„PORTSEA plafonski ventilator sa svetlom LED 35113- EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
BONDI 1 plafonski ventilator sa svetlom LED 35092- EGLO
29,700.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda: | 35092 |
| Kelvin kompletan: | 3000K, 4000K, 5000K |
| Kompletan lumen: | 2400 |
| Materijal sečiva: | ABS, otporan na UV zračenje |
| Boja oštrice (1): | crna mat |
| Tip motora: | AC |
| Snaga: | 52 |
| Lokacija: | u zatvorenom |
| Materijal kućišta: | ABS, UV otporan |
| Boja kućišta: | mat crna |
| Materijal stakla/sjenila: | akril |
| Boja stakla/senčice: | mlečna |
| Stepen zaštite: | – |
| Osvetljenje uklj. (1): | Ne |
| Tip utičnice (1): | LED |
| Klasa energetske efikasnosti: | E |
| Funkcije: | 3 brzine, zatamnjivanje, reverzibilan smer, daljinski upravljač, daljinski upravljač uklj. |
| Garancija: | 5 godina |
Šifra proizvoda:
35092
Kategorije: LED Plafonski ventilatori, Ventilatori
| Količina baterije: | 2 |
| Dimenzija motora u MM/IN (Ø k H): | 17214 / 677,72 |
| Broj sečiva: | 4 |
| Ugao podešavanja noža: | 9,5° |
| Pogodno za nagibe do: | 15° |
| Promenljivost informacija izvor svetlosti/upravljač: | LED + drajver može da zameni stručnjak |
| Klasa zaštite: | 1 |
| Mrežni napon: | 220-240V, 50Hz |
| Radni napon: | 220-240V, 50Hz |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip baterije: | AAA/LR03 |
| Dimenzije | |
| Prečnik artikla u inčima: | 48 |
| Visina – od plafona do dna sečiva (u mm/in): | 284 / 11,18 |
| Visina artikla (u mm/in): | 335 / 13.19 |
| Prečnik artikla (u mm/in): | 1220 / 48.03 |
| Visina nadstrešnice (u mm/in): | 58 / 2,28 |
| Prečnik nadstrešnice (u mm/in): | 150 / 5,91 |
| Neto težina (u kg): | 6,72 |



Ventilacija














