ANTELAO Visilica LED 39281-EGLO
119,400.00 рсд
PRINCIPE Plafonjera LED 39401-EGLO
44,100.00 рсд
„ZARAGOZA Visilica 900148 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
ANTELAO Visilica LED 39283-EGLO
75,500.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda: | 39283 |
| Materijal kućišta: | čelik |
| Boja kućišta: | krom |
| Materijal stakla/sjenila: | kristal |
| Boja stakla/sjenila: | prozirno |
| Stepen zaštite: | – |
| Sijalica: | Da |
| Tip utičnice (1): | LED |
| Funkcije: | zatamnjivanje |
| Garancija: | 5 godina |
| Klasa energetske efikasnosti: | D |
Šifra proizvoda:
39283
Kategorije: Led visilice, Visilice
| Info changeability light source/driver: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 4000K neutralno bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 1200mA |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Kompatibilni dimmeri: | BERKER – 2830 10 BERKER – 286710 BERKER – 2873 BERKER – 8542 12 00 BUSCH-JAEGER – 2247 U BUSCH-JAEGER – 2250 U BUSCH-JAEGER – 6513 U-102 BUSCH-JAEGER – 6519 U BUSCH-JAEGER – 6523 U BUSCH-JAEGER – 6524 U ELKO – 315GLE ELTAKO – EUD61NPN-UC GIRA – 0307 00 GIRA – 2262 00 GIRA – System 2000 2385 00 HAMILTON – H-GDM250 JUNG – 225 NV DE JUNG – 225 TDE JUNG – 266 GDE LEGRAND – 7759 03 ADW-ETL4 LEGRAND – Cat 400T MERTEN – 577199 OPUS – 852,095 PEHA – 433 HAB PEHA – 434 SCHALK – ETD U2 SIEMENS – 5TC8 263 SIEMENS – 5TC8 284 SIEMENS – 5TC8211-0 |
| Dimenzije: | |
| Dužina proizvoda (u mm/in): | 1150 / 45,28 |
| Širina proizvoda (u mm/in): | 320 / 12,6 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 1500 / 59,06 |
| Neto težina (u kg): | 7,20 |



Ventilacija














