CONCESSA 1 Visilica 97682- EGLO
8,200.00 рсд
ALBARIZA Visilica 99446- EGLO
15,900.00 рсд
„MARASALES Visilica 99525 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
ALBARIZA Visilica 99445- EGLO
5,200.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 99445 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crno braon |
| Materijal stakla /abažura | tkanina |
| Boja stakla / abažura | kapućino, zlato |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
99445
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43,31 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 160 / 6,3 |
| Neto težina (u kg) | 0,62 kg |



Ventilacija














