SELLANO Stona lampa 93901- EGLO
10,500.00 рсд
-A M062-1 zidna lampa 1xE14 Max.40W IP44 Mitea Lighting
1,800.00 рсд
| Šifra | 94211 |
| Brend | MITEA Lighting |
| Artikal | Zidna lampa |
| Tip grla | E14 |
| Broj grla | 1 |
| Ready for LED | DA |
| Boja | Bela |
| Radni napon | 220~240V |
| Izvor svetla | max.40W |
| Sijalica uključena uz proizvod | NE |
| IP zaštita | IP44 |
| Materijal | Metal + staklo |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | Na zid |
| Dopunski opis | Lampa za kupatilo |
Šifra proizvoda:
-A M062-1
Kategorije: Kupatilske lampe, Zidne lampe



Ventilacija














